lt  |  en  |  ru  |  de  |  lv  |  cz 
į pradžią
 
 
 
 
 
 
 

 

 

įsukami/įsriegiami poliai, pamatai

 

 

Sraigtinių polių technologija naudojama medinių namų, karkasinų namų, namų iš akytojo betono blokų ir plytų, tvorų, prieplaukų, dokų statyboje, taip pat tiesiant elektros linijas, naftos vamzdynus ir kitus statinius ant įvairių gruntų, išskyrus uolingus gruntus.

Įsriegiami poliai susideda iš metalinio vamzdžio, prie kurio privirintas specialus sraigtas. Kitame polio gale priviriname metalinė plokštė, ant kurios po to montuosis būsimas statinys. Angarų priedai – poliai, tarnauja ne mažiau kaip 100 metų.

Prieš pradedant montuoti pamatus, būtina apskaičiuoti polių skersmenį ir skaičių. Atliekant skaičiavimus atsižvelgiama į dirvožemio tipą ir grunto įšalo gylį. Jei įsukamų polių ilgis nėra pakankamas,jis didinamas iki reikiamo ilgio. Po to poliai įsriegiami į reikiamą gylį. Norėdami gauti vieningą konstrukciją, poliai tarpusavyje jungiami metaline sija. Papildomai galima betonuoti juostinius pamatus (įdėjus armatūros).

Tais atvejais, kai gruntas yra nevienalytis, įsukami poliai montuojami įvairių gylių, o po to išlyginami iki reikalingo lygio. Technologijos universalumas leidžia ją naudoti statybai ant šlaitų, miškingose vietovėse šalia medžių (nepažeidžiant šaknų) ir kitose sunkiai prieinamose vietose.

Įsukamų polių privalumai:

trumpas montavimas laikas;
nereikalingi žemės darbai;
statinius galima statyti ant bet kokio reljefo ir grunto ( išskyrus uolingus gruntus);
statinius galima statyti ant vandens, bet kokio gylio;
poliai gali būti naudojami pakartotinai;
vykdyti statybą, bet kuriuo metų laiku ir kt.

 
Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti